ART / Lithographs / Litograph in colors 8214077
nr 821 4077
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), "Vinterbåten", Provtryck, subject size: 45x36 med dedikation,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), "Vinterbåten", Provtryck, motivets mått: 45x36 med dedikation
5000
SEK 6400
Monday April 22 2013
at 18:21:04
4.200 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.400 kr
5.800 kr
6.200 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson